Čaj z květů levandule lékařské

Kód: 21
60 Kč / ks
Skladem (8 ks)

Oživte svůj čajový rituál s naším čajem z květů levandule lékařské. Lahodná směs květin levandule poskytuje uklidňující aroma a přináší harmonii vašemu tělu i mysli. Užijte si jedinečný zážitek při každém doušku tohoto přírodního lahodného nápoje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čaj z květů levandule lékařské je lahodnou a zdravou alternativou pro milovníky čaje, kteří chtějí zažít uklidňující účinky této tradiční byliny. Levandule lékařská, známá také jako Lavandula angustifolia, je oblíbená pro své aromatické květy, které mají mnoho léčivých vlastností.

Čaj z květů levandule má jemnou a svěží chuť s lehkými květinovými tóny, které zanechávají příjemný dojem na chuťových pohárcích. Kromě své lahodnosti je také známý pro své uklidňující účinky na tělo a mysl. Levandule obsahuje látky, které mohou pomoci snížit úzkost, podporovat relaxaci a zlepšit kvalitu spánku. 

Upozornění: Nedoporučujeme pití levandulového čaje lidem, kteří trpí na nízký tlak. Levandule krevní tlak snižuje.

Pití čaje z květů levandule může být skvělým způsobem, jak si dopřát chvíle klidu a relaxace po náročném dni. Může být také užitečným prostředkem pro podporu dobrého spánku a zvládání stresu. Má uvolňující účinky při žaludečních křečích, neklidu a při potížích s usínáním. Můžete použit i na uvolnění svalstva a psychiky.

S naším čajem z květů levandule lékařské si můžete být jisti, že dostáváte čerstvé a kvalitní suroviny, které poskytují maximální zdravotní přínosy. Ponořte se do světa přírodního blahobytu s každým douškem tohoto lahodného nápoje a dopřejte si okamžik klidu a odpočinku.

Pro ještě větší požitek můžete u nás zakoupit i hrneček s levandulovým motivem. Najdete kliknutím na odkaz zde:  Zde


 Ingredience:
  • 1 čajová lžička sušených květů levandule
  • 1 šálek čerstvé vody (asi 240 ml)
  • Přelijte vroucí vodou
  • nechte louhovat 5 - 10 minut (Při delším louhování může čaj hořknout)
  • Zceďte 
  • Můžete dochutit medem nebo citrónem
Čaj užívejte pravidelně 2x denně.