Levandulový roll-on

Kód: 12
350 Kč / ks
Skladem (>10 ks)

Levandule je neuvěřitelně všestranná, přesto účinná. Má vynikající hojivé vlastnosti a zároveň předchází zjizvení tkáně. Tonizuje náladu a navozuje klid, uvolnění a úlevu od stresu. Má sedativní a antidepresivní účinky. Je to přírodní antiseptický a antibiotický prostředek s mírným protiplísňovým působením.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Levandule je neuvěřitelně všestranná, přesto účinná. Má vynikající hojivé vlastnosti a zároveň předchází zjizvení tkáně. Tonizuje náladu a navozuje klid, uvolnění a úlevu od stresu. Má sedativní a antidepresivní účinky. Je to přírodní antiseptický a antibiotický prostředek s mírným protiplísňovým působením. Každý jej rád použije, pokud má odřeninu nebo drobnou popáleninu, při bodnutí hmyzu, bolesti hlavy, proto je vhodné mít ho vždy po ruce. Toto praktické balení vám nezabere v kabelce žádné místo, a vy ho budete moci použít kdykoliv bude třeba. V práci,před důležitou schůzkou, na výletě do přírody.

Tato verze našeho čistého levandulového oleje a suchého oleje v roll-onu je vhodná jako parfém. Zaručeně neobsahuje žádné toxické látky, které běžné parfémy obsahují. Pokud Vám záleží na tom co si na své tělo aplikujete, pak je náš roll-on perfektní volba.